Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Bezpieczeństwo Wewnętrzne | Studia licencjackie

     Bezpieczeństwo wewnętrzne

Typ studiówLicencjackie (I stopnia)
     Studia dostępne          w Gdańsku

Trudna sytuacja międzynarodowa, a co się z tym wiąże – również wewnętrzna poszczególnych państw, tworzących tą społeczność, spowodowała konieczność utworzenia i rozwoju kierunków nauczania w szkołach wyższych, które byłyby w stanie przygotować specjalistów w obszarze bezpieczeństwa państwa i porządku publicznego, wyposażonych w fachową wiedzę oraz praktyczne umiejętności.

Charakterystyka:
Obecnie wzrasta znaczenie bezpieczeństwa wewnętrznego i porządku publicznego w polityce państwa. Zainteresowane są tymi kwestiami niemal wszystkie organy administracji publicznej, polityki społecznej i gospodarczej. Odpowiedzialną rolę odgrywa tutaj obrona cywilna, służby gospodarcze, policja, straż graniczna, straż pożarna i inne wyspecjalizowane agencje.

Kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne uruchomiliśmy m.in. z myślą o tych, których pasjonuje mundur i chcą zrobić karierę w służbach mundurowych. Z nami otrzymanie pracy np. w Policji może być łatwiejsze. Dlaczego? Ofertę edukacyjną  wzbogaciliśmy o specjalizację policyjną i podpisaliśmy porozumienie z Komendą Głównym Policji. Dzięki temu dokumentowi przygotujemy Cię do odbycia skróconego, podstawowego szkolenia zawodowego w jednostce szkolenia Policji. Dlaczego warto skorzystać? U nas zyskujesz wykształcenie wyższe, a jednocześnie jesteś już w połowie drogi do wymarzonego zawodu.

Kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne to kolejny z kierunków „mundurowych” w naszej Uczelni po ukończeniu którego absolwent ma zapewnioną kontynuację kształcenia na poziomie magisterskim.


 


Czytaj więcej:
   


Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:
  Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  Dołącz do nas na: