Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Bezpieczeństwo Narodowe (licencjackie)

Bezpieczeństwo Narodowe (licencjackie)

Bezpieczeństwo Narodowe jest najbardziej obleganym kierunkiem przez Was, Drodzy Kandydaci i Studenci. To z pewnością zasługa unikatowości kierunku, który prężnie funkcjonuje na niewielu uczelniach w naszym kraju.

  • Co można robić po tym kierunku?
  • Czego właściwie na nim się uczycie i jaką przyszłość Wam dyktuje?
     

Odpowiedzi na te pytania, po części zawierają się w nazwach specjalności, utworzonych w jego obrębie. Bezpieczeństwo antyterrorystyczne, Bezpieczeństwo cyberprzestrzeni, czy też Bezpieczeństwo osób i mienia, to pozycje, które najczęściej wybieracie w kwestionariuszach zgłoszeniowychW odpowiedzi na sugestie rynku pracy i wyniki badań studentów, otwierane są też inne, nowe specjalności, jak np:  Bezpieczeństwo przeciwpożarowe. 

SPECJALNOŚĆ (kliknij w nazwę by zapoznać się ze szczegółowym opisem)PLANY STUDIÓW 2015
(wykaz przedmiotów) 
 Bezpieczeństwo antyterrorystycznePoznań
Gliwice

 Bezpieczeństwo cyberprzestrzeni
 Bezpieczeństwo obiektów osób i mienia
ciąg dalszy oferty - patrz tabela poniżej.

 

Jako absolwenci wychodzicie w świat odważniejsi, mądrzejsi, zorientowani w strukturze naszego Państwa, odpowiedzialni i świadomi odpowiedzialności prawnej, etycznej i społecznej, co pozwoli Wam śmiało objąć stanowiska kierownicze m. in. w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej, Policji czy Straży Granicznej

SPECJALNOŚĆ (kliknij w nazwę by zapoznać się ze szczegółowym opisem)PLANY STUDIÓW 2015
(wykaz przedmiotów) 
 Bezpieczeństwo przeciwpożarowe Poznań
Gliwice

 Bezpieczeństwo publiczne
 Bezpieczeństwo publiczne - specjalizacja policyjna
ciąg dalszy oferty - patrz tabela poniżej.

 

             Mamy podpisane porozumienia z firmami zewnętrznymi, zajmującymi się mi. in. ochroną obiektów i mienia, z Wojewódzką Komendą Policji oraz z Wojskową Komendą Uzupełnień. W ramach tych dokumentów możemy kierować  Was na praktyki, bogate w ciekawe doświadczenia, które niewątpliwie zaowocują w życiu zawodowym

Bezpieczeństwo Narodowe to nie tylko przyszłość w mundurze. Jest to tak wszechstronny kierunek, który daje znacznie więcej możliwości. Będąc absolwentem Bezpieczeństwa Narodowego możesz też zostać ekspertem w zakresie BHP lub, bezpieczeństwa w logistyce lub informacji, czy zarządzać w sytuacjach kryzysowych.

SPECJALNOŚĆ (kliknij w nazwę by zapoznać się ze szczegółowym opisem)PLANY STUDIÓW 2015
(wykaz przedmiotów) 
 Bezpieczeństwo zakładu pracy i BHPPoznań
Gliwice
 Detektywistyka i wywiad gospodarczy (NOWOŚĆ)
  Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych

 

Studiując z nami możecie zdobywać wiedzę nie tylko z perspektywy „szkolnej ławy”   i  „zakurzonej biblioteki”. W ramach wielu przedmiotów nasi wykładowcy realizują zajęcia w terenie z różnych przedmiotów. Taka forma ćwiczeń poszerza horyzonty myślowe, uczy kontaktu z drugim człowiekiem i integruje grupę.  Daje też Wam szansę wdrażania własnego projektu, kształtowania samodyscypliny i nauki  odpowiedzialnego podziału obowiązków.

Realizujemy bezkonkurencyjne, w stosunku do prowadzonych na innych uczelniach,  zajęcia z wychowania fizycznego. Odbywamy je na obozach sportowych. Tym samym łączymy zaliczenie zajęć z poprawą kondycji, z rekreacją i zabawą, budując studenckie wspomnienia. 

Zapraszamy do nas!


Czytaj więcej: 

 


Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:

                                   Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: