Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Aktulaności » Wiarygodna szkoła 2012/2013

Wiarygodna szkoła 2012/2013

2012/07/14

Uprzejmie informujemy, że Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa została uznana za placówkę godną zaufania, uzyskując po raz kolejny certyfikat „Wiarygodna  Szkoła”. W 2012 roku postanowiono wyróżnić Uczelnie realizujące programy w zakresie innowacyjnych i kreatywnych działań na rzecz tworzenia perspektyw zawodowych, zwiększających atrakcyjność ich absolwentów na rynku pracy.

Wnikliwej analizie zostały poddane m.in. funkcjonowanie jednostek uczelnianych na rzecz absolwentów, dostosowanie programu nauczania do potrzeb rynku pracy, krajowe i zagraniczne programy stażowe, a także współpraca uczelni z pracodawcami z regionu.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu jako jedna z nielicznych w Wielkopolsce spełniła wszystkie wymagane regulaminem kryteria. Świadczy to o wysokiej jakości kształcenia i przyczynia się do umocnienia pozycji studentów i absolwentów Uczelni na rynku pracy.

Ceremonia wręczenia wyróżnień na rok akademicki 2012/2013 odbyła się 26 czerwca w Centrum Targów Poznańskich w Poznaniu. W imieniu Rektora Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa – dra Andrzeja Zduniaka, certyfikat odebrali Prorektor ds. kontaktów dr Andrzej Bolewski oraz Dyrektor Działu Promocji i Rozwoju, Magda Wojdyła – Bednarczyk.

Więcej informacji dostępnych na stronie: http://www.aci.pl/wsz_laureaci.php

Facebook comments