Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Aktulaności » Walentynkowy Spacer Schroniskowy

Walentynkowy Spacer Schroniskowy

2018/01/11

Tuptuś, Bubu, Reksio czy Bogdan. Każdego dnia z nadzieją w oczach, ale w schroniskowym boksie. Z ciepłym posłaniem i pełną miską, ale bez stałego dachu nad głową i swojego człowieka. Bez tego, co potrzebne jest najbardziej – bez miłości. Tak wygląda codzienność piesków mieszkających w Schronisku dla Zwierząt w Gliwicach.

Poświęcamy czas schroniskowym czworonogom co wtorek, ale tym razem okazja jest szczególna – zbliżają się Walentynki. Dlatego też w przeddzień Świętego Walentego zapraszamy wszystkich zakochanych w mokrych nosach i merdających ogonach na Walentynkowy Spacer Schroniskowy. Wspólnie rozruszamy cztery łapy milusińskich ze Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach dając im to, czego nie można kupić – nasz czas.

W spacerze może uczestniczyć każdy, kto jest zakochany w psach. Spotykamy się o godz. 11.00 w gliwickim azylu przy ul. Wschodniej 56, w dzielnicy Sośnica. Trasa spaceru będzie prowadziła przez zielone tereny wokół schroniska i będzie liczyła ok. 3 kilometrów. Spacer zostanie zakończony po godzinie odprowadzeniem piesków do boksów.

Trasa i tempo spaceru będą dostosowane do wszystkich uczestników, a w szczególności do psów, które z nami wyjdą. Dla nas to zaledwie godzinne spotkanie i niewielki dystans do pokonania, a dla psów ogromna radość z kontaktu z człowiekiem i możliwość wybiegania się – zachęca Agnieszka Kosak i Natalia Ulanowicz, pomysłodawczynie Walentynkowego Spaceru Schroniskowego.

Za udział w spacerze pobierane będzie „wpisowe” w postaci karmy czy akcesoriów dla psów i kotów. Można przynieść karmę suchą lub mokrą, koce, legowiska, obroże, smycze lub miski. Rzeczy nie muszą być nowe. Ważne, żeby jeszcze nadawały się do użycia.

Ilość miejsc dla uczestników spaceru jest ograniczona, więc swoją chęć udziału w spotkaniu z milusińskimi trzeba wcześniej zgłosić pod adresem: biblioteka.gliwice@wsb.net.pl Zgłoszenia przyjmowane są do 11 lutego br.

Zachęcamy do spędzenia godziny z tymi, którzy wyjątkowo potrzebują miłości!

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/657774004612427/?active_tab=about

 

Facebook comments