Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Aktulaności » W Gliwicach odbyła się druga edycja konkursu wiedzy z języka angielskiego „Santa Claus in English”

W Gliwicach odbyła się druga edycja konkursu wiedzy z języka angielskiego „Santa Claus in English”

2017/12/06

6 grudnia 2017 roku w Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach odbyła się druga edycja mikołajkowego konkursu wiedzy z języka angielskiego „Santa Claus in English”. Celem konkursu było propagowanie i wzbogacanie wiedzy z języka angielskiego uzdolnionej językowo młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z Gliwic i okolic.

Konkurs rozpoczął się o godzinie 10:00 i dotyczył głównie tematyki świąt Bożego Narodzenia oraz tradycji obchodzenia ich w Wielkiej Brytanii. Nad prawidłowością przebiegu konkursu pieczę sprawowała mgr Katarzyna WIERZBICA, której bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc.

Wśród zwycięzców uplasowały się następujące osoby:

1 Miejsce: Marta KWIECIEŃ – z V Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach
2 Miejsce: Mateusz URYGA – z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Technicznych w Gliwicach
3 Miejsce: Mikołaj SZOKAŁA – z Zespołu Szkół nr 2 w Knurowie

„Mikołajkowy konkurs językowy cieszy się szczególną popularnością wśród młodzieży ponadgimnazjalnej, ponieważ odbywa się w szczególnym dla wszystkich dniu Świętego Mikołaja. Na Wydziale w tym czasie panuje mikołajkowa atmosfera, a dla uczniów i nauczycieli czeka słodki poczęstunek. Serdecznie wszystkim dziękujemy za przybycie i do zobaczenia w przyszłym roku. „ – mówi autorka konkursu Natalia ULANOWICZ.

 

Facebook comments