Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Bezpieczeństwo Wewnętrzne (licencjackie)

Bezpieczeństwo Wewnętrzne (licencjackie)

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu słynie przede wszystkim z oferty edukacyjnej związanej z bezpieczeństwem. Kierunki Bezpieczeństwo Narodowe i Bezpieczeństwo Wewnętrzne są właśnie tymi, które cieszą się wśród Was największym zainteresowaniem. Dlaczego? Nasza praca jest dla nas pasją, którą i w Was spróbujemy zaszczepić. Chociaż skoro trafiliście na tę stronę, to pewnie już tę pasję w sobie macie!

Kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne uruchomiliśmy z myślą o tych, których pasjonuje mundur i chcą zrobić karierę w służbach mundurowych. Z nami otrzymanie pracy np. w Policji może być łatwiejsze. Dlaczego? Ostatnio wzbogaciliśmy naszą ofertę o specjalizację policyjną, a co za tym idzie podpisaliśmy porozumienie z Komendantem Głównym Policji. Dzięki temu dokumentowi przygotujemy Cię do odbycia skróconego, podstawowego szkolenia zawodowego w jednostce szkolenia Policji.  Dlaczego warto skorzystać? U nas zyskujesz wykształcenie wyższe, a jednocześnie jesteś już w połowie drogi do wymarzonego zawodu

SPECJALNOŚĆ (kliknij w nazwę by zapoznać się ze szczegółowym opisem)PLANY STUDIÓW 2015
(wykaz przedmiotów) 
 Bezpieczeństwo antyterrorystyczneGdańsk
 Bezpieczeństwo cyberprzestrzeni
 Bezpieczeństwo przeciwpożarowe 
 Bezpieczeństwo publiczne
 Bezpieczeństwo publiczne - specjalizacja policyjna
ciąg dalszy oferty - patrz tabela poniżej.

Jednak Bezpieczeństwo Wewnętrzne to nie tylko przyszłość w mundurze. Jest to tak wszechstronny kierunek, który daje znacznie więcej możliwości. Będąc absolwentem Bezpieczeństwa Wewnętrznego możesz też zostać  ekspertem w zakresie bezpieczeństwa transportu, logistyki, czy zarządzać w sytuacjach kryzysowych.   

SPECJALNOŚĆ (kliknij w nazwę by zapoznać się ze szczegółowym opisem)PLANY STUDIÓW 2015
(wykaz przedmiotów) 
 Bezpieczeństwo obiektów osób i mienia (NOWOŚĆ)Gdańsk
 Bezpieczeństwo zakładu pracy i BHP
 Detektywistyka i wywiad gospodarczy (NOWOŚĆ)
 Służby Graniczne (NOWOŚĆ)
 Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych

 

Studiując u nas Bezpieczeństwo Wewnętrzne zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, którą przekażą Ci najlepsi profesorowie i eksperci w swoich dziedzinach, ale również dowiesz się „z czym to się je” w praktyce. Zapewnimy Ci  studenckie praktyki oraz liczne warsztaty. 

 U nas sprawdzisz również swoją kondycję podczas zajęć z wychowania fizycznego. Przygotuj się jednak, że będzie to sposób nieco inny niż zwykle. Nie wychodzimy na tradycyjnie boisko. Za to wyjeżdżamy na obóz sportowy, np. do Zakopanego. Tam zdobywamy szczyty poprawiając przy tym sprawność fizyczną i łączymy jednocześnie zaliczenie przedmiotu z rekreacją, zabawą i budowaniem koleżeńskich relacji .

Chcesz decydować o swojej przyszłości wybierając bogatą ofertę edukacyjną? Nie chcesz być kolejnym bezrobotnym z wyższym wykształceniem? Chcesz od razu zdobyć praktyczne doświadczenie? Liczy się dla Ciebie przyjazna atmosfera?

Zapraszamy do nas! 


Czytaj więcej: 

 


Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:

                                      Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: