Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Uczelnia »

Dziekan dr Alina Skorb-Gała na uroczystym otwarciu Targów Edukacyjnych

2017/03/27

24 marca br. odbyło się uroczyste otwarcie Targów Edukacyjnych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. To uczelniane spotkanie na stałe wpisane jest w kalendarz wydarzeń Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. 

» więcej

Wybory uzupełniające do Zarządu Samorządu Studenckiego

2017/03/27

Szanowni Studenci!

Pierwszego kwietnia odbędą się wybory uzupełniające do Zarządu Samorządu Studenckiego! Oznacza to, że nowych członków będą wybierać studenci pierwszych lat studiów, na kierunku psychologia i pedagogika na Wydziale Studiów Społecznych w Poznaniu!

» więcej

Trener personalny w gliwickiej Bibliotece

2017/03/27

W miniony piątek, 24 marca, w Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach odbył się wykład otwarty „Bądź fit na wiosnę!”. Gościem Biblioteki był Juan ZUMETA – trener personalny, pasjonat kalisteniki i absolwent gliwickiego Wydziału na kierunku bezpieczeństwo narodowe.

» więcej

„Impresje” zagościły w Bartoszycach - wernisaż Akademickiej Galerii Sztuk Wszelakich

2017/03/27

W piątek 24 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bartoszycach odbył się wernisaż wystawy "Impresje". Było to kolejne wydarzenie kulturalne zorganizowane przez Akademicką Galerię Sztuk Wszelakich działającą przy Wydziale Nauk Społecznych w Bartoszycach, przy kole naukowym "Bractwo Róża" Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu.

» więcej

Targi Edukacyjne Szkół Wyższych w Giżycku!

2017/03/27

W dniu 23 marca 2017r. Wydział Nauk Społecznych w Giżycku uczestniczył w Targach Edukacyjnych Szkół Wyższych w Giżycku. Głównym organizatorem spotkania było Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Giżycku oraz firma szkoleniowa TIM (Trening Inspiracja Motywacja) z Radomia. Spotkanie zorganizowano dla przyszłych maturzystów z subregionu giżyckiego.

» więcej

Sprawozdanie z Gali Mistrzów w IV LO im. Marynarzy WOP w Gdańsku

2017/03/27

W dniu 09.03.2017 r. Beata BĄCZKIEWICZ oraz Jacek KOWALCZYK reprezentowali Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Gdańsku podczas Gali Mistrzów w IV LO im. Marynarzy WOP w Gdańsku, która była zorganizowana przed kadrę oraz uczniów szkoły. Uroczystość zainaugurowała Pani Dyrektor Elżbieta JANUSZEWSKA, która aktywnie wspierała inicjatywę uczniów.

» więcej

Konkurs poetycki w Gdańsku rozstrzygnięty!

2017/03/27

Data 21 marca to Międzynarodowy Dzień Poezji. Aby w szczególności uświetnić to wydarzenie zorganizowaliśmy obrady dotyczące konkursu poezji o WSB w pięcioosobowej komisji, której przewodniczyła Kierownik Katedry Nauk Humanistycznych, dr Wanda DITTRICH. 

» więcej

XIX Ogólnopolskie Targi Edukacja 2017

2017/03/27

W dniach 21 – 23  marca 2017 roku odbyły się XIX Targi Edukacja 2017 w hali widowiskowo- sportowej  „Spodek” w Katowicach.

» więcej

WSS w Poznaniu na "Kongresie dla dyrektorów i nauczycieli placówek edukacyjnych"

2017/03/24

23 marca 2017 r.  w Poznaniu, w ramach Targów Edukacyjnych  odbył się Kongres dla dyrektorów i nauczycieli placówek edukacyjnych pod patronatem Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Nasza uczelnia miała przyjemność być współorganizatorem Kongresu.

» więcej

"Dzielnicowy bliżej nas" - konferencja Komendy Powiatowej w Piszu

2017/03/23

W dniu 17.03.2017r., Rektor Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Dziekan Wydziału Nauk Społecznych w Giżycku uczestniczyli w konferencji organizowanej przez Komendę  Powiatową w Piszu pod nazwą „Dzielnicowy Bliżej Nas”. W charakterze prelegenta, wystąpił Jego Magnificencja dr Andrzej ZDUNIAK, reprezentując temat: „Komunikacja społeczna w pracy codziennej dzielnicowego”.

» więcej

IV Turniej Strzelecki o Puchar Rektora

2017/03/23

W dniu 15.03.2017r. Nasza szkoła miała  przyjemność uczestniczyć w IV Turnieju Strzeleckim o Puchar Rektora Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu. W imieniu Pana Rektora uczestniczyły w zawodach dr inż. Hanna PŁUSZKA i mgr Dajana RĘKLEWSKA.

» więcej

„Zerbuński van Gogh” w Wydziale Nauk Społecznych w Bartoszycach

2017/03/23

W niedzielę 19 marca Zerbuński van Gogh - bo tak go nazywają – odwiedził podczas zajęć bartoszyckich studentów. Dieter jest samoukiem, nigdy nie uczył się malarstwa. 

» więcej

Dziekan dr Alina Skorb-Gała wręczyła nagrody!

2017/03/22

Wczoraj informowaliśmy o zwycięskim składzie Konkursu Poetyckiego, a dziś Dziekan Wydziału Studiów Społecznych w Poznaniu dr Alina Skorb-Gała wraz z Prodziekan ds. społecznych dr inż. Hanną Płuszką wręczyły nagrody! :-). 

» więcej

Punkt Konsultacyjno-Informacyjny OHP

2017/03/22

Drodzy Studenci,

Mamy przyjemność poinformować, iż w ramach współpracy Uczelnianego Biura Karier przy Wydziale Studiów Społecznych w Gdańsku z Pomorską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy został uruchomiony Punkt Konsultacyjno-Informacyjny OHP. W związku z tym zapraszamy do korzystania z bezpłatnych porad doradcy zawodowego.  Więcej informacji TUTAJ

» więcej

Konkurs Poetycki w WSS w Poznaniu rozstrzygnięty...

2017/03/22

Wiersze białe, ciągłe, sylabiczne… Wasza poetycka dusza zaskoczyła Jury Konkursu Poetyckiego! Przewodnicząca – Dziekan WSS w Poznaniu dr Alina Skorb-Gała miała nie lada wyzwanie, bowiem każdy z Waszych utworów niósł „bezpieczny” przekaz, było podniośle o patriotyzmie i frywolnie o miłości ;-). Po długich obradach decyzja zapadła! 

» więcej

WSS na Dniu Ekonomika w Kościerzynie

2017/03/22

Termin 21 marca jest każdemu dobrze znany  – to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, Dzień Wagarowicza, Światowy Dzień Poezji… Ale oprócz tego każdy mieszkaniec Kościerzyny kojarzy datę 21 marca przede wszystkim z Dniem Ekonomika. Tego dnia Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Kościerzynie rokrocznie obchodzi swoje święto. Tego dnia po raz XIX wszystkie klasy PZS wzięły udział w zwyczajowym pochodzie ulicami miasta.

» więcej

Rusza Instytut Kultury Zdrowotnej przy Wydziale Nauk Społecznych w Giżycku!

2017/03/22

Przy Wydziale Nauk Społecznych w Giżycku powstał Instytut Kultury Zdrowotnej, w którym obowiązki dyrektora zaczęła pełnić mgr Marzena DOBOSZ. Głównym obszarem działalności Instytutu jest szeroko pojęta edukacja oraz promocja zdrowia. W ramach tej jednostki będą inicjowane przedsięwzięcia związane z propagowaniem m.in. akcji charytatywnych, profilaktycznych oraz opierających się na współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin wiedzy.

» więcej

Kolejne porozumienie o współpracy podpisane w Bartoszycach!

2017/03/21

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach dr Helena MAREK, oraz Prezes Stowarzyszenia „Jesteśmy Razem” mgr Piotr R. BACZEWSKI podpisali w dniu 21.03.2017 porozumienie o współpracy. Podpisanie porozumienia miało miejsce w siedzibie Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach. Wszystkiemu przyglądało się oko kamery „Telewizji Górowo” która towarzyszyła nam podczas całego spotkania.

» więcej

WKU w Poznaniu szuka ochotników!

2017/03/21

Zrób pierwszy krok do zawodowej służby wojskowej! Zapoznaj się z poniższymi szczegółami. 

» więcej

Międzynarodowa Konferencja Naukowa: Tutoring w ujęciu interdyscyplinarnym – teoria i praktyka

2017/03/21

18 marca 2017 r w Kolegium Jagiellońskim - Toruńskiej Szkole Wyższej odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa Tutoring w ujęciu interdyscyplinarnym – teoria i praktyka. Naszą uczelnię reprezentowała mgr Anna KOŁODZIEJ.

» więcej