Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Uczelnia »

Nowe terminy zaliczeń z wf!

2016/05/27

Kolejny termin zaliczenia z wychowania fizycznego to: 09 i 10.07.2016r Odbędzie się w sali gimnastycznej przy ulicy Wyspiańskiego zgodnie z podziałem na grupy i godziny. Studenci zaliczający wf powinni posiadać dowody wpłaty na kwotę 200 zł do okazania.

» więcej

Porozumienie o współpracy!

2016/05/24

Ogromnie miło nam poinformować, że Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zyskała nowego Partnera. Dnia 22 kwietnia 2016 r.  zostało podpisane porozumienie o współpracy między Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa w Poznaniu a Starostwem Powiatowym w Lidzbarku Warmińskim.

» więcej

Wybory Studenta i Studentki Roku 2015/2016

2016/05/24

Studenci! Studentki!

Z myślą o Was, Klub Uczelniany AZS Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu organizuje wybory na Studenta i Studentkę Roku 2015/2016! Macie szansę wskazać osobę, która wg Was wyróżnia się zaangażowaniem w sprawy studenckie lub jest wybitnie utalentowana czy też ma zdecydowanie najlepsze oceny, a może jest duszą towarzystwa i organizuje super imprezy? – sami ustalacie kryteria.

Głosowanie zaczyna się już w najbliższy weekend! Szczegóły znajdziecie tutaj! :)

» więcej

WSS w Gliwicach otrzymał tytuł "Przyjazny Wydział"

2016/05/24

Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach otrzymał tytuł uczelni przyjaznej dzieciom z niepełnosprawnością! Wyróżnienie przyznała Kapituła Stowarzyszenia „Serdeczni”, które od lat prężnie działa  w Tarnowskich Górach na rzecz osób niepełnosprawnych. 

» więcej

Porozumienie o współpracy!

2016/05/23

W czwartek, 19 maja Prezydent Jaworzna Paweł SILBERT i Rektor Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu Andrzej ZDUNIAK podpisali porozumienie o współpracy gminy i Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. Dzięki współpracy już od października br.  jaworznianie będą mieli okazję studiować innowacyjne kierunki związane z bezpieczeństwem na studiach I stopnia oraz podyplomowych. 

» więcej

WSS Poznań - Rozliczenie praktyk studenckich w roku akademickim 2016/2017

2016/05/23

Drodzy Studenci,

zgodnie z Zarządzeniem Nr 10/05/2016 Dziekana Wydziału Studiów Społecznych w Poznaniu zostały wyznaczone następujące terminy rozliczenia się z dokumentacji dotyczącej przebiegu praktyki zawodowej w roku akademickim 2016/2017:

» więcej

Absolutorium 2016

2016/05/20

Studencie, czy jesteś już na liście świętujących “celebrytów”, którzy tym miłym akcentem zwieńczą swoją edukacyjną przygodę? Błysk fleszy, czerwony dywan, dumne spojrzenia Twoich bliskich i przyjaciół, to scenariusz, w którym nie może Ciebie zabraknąć. Zapisz się już dziś!

» więcej

"SŁODYCZY PAKA“

2016/05/19

Charytatywna zbiórka słodyczy dla dzieci z oddziału XVII Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. Po raz pierwszy w naszej uczelni organizowana jest zbiórka słodyczy dla dzieci ze Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. Każdy chętny może przynieść garść, a nawet dwie słodkości i oczywiście pomóc. Kosze, do których można będzie wkładać łakocie pojawią się w dziekanacie ! Akcja trwa do 29 maja 2016 r .

» więcej

Spotkanie bardzo kulinarne!

2016/05/19

Babka, która robi to, co lubi! Pozytywna, z mnóstwem energii i z głową pełną pomysłów! Finalistka I edycji polskiego MasterChef’a, blogerka i autorka książek z przepisami. Tak w skrócie można przybliżyć sylwetkę Kingi PARUZEL – kulinarnej pasjonatki zdrowej kuchni! W ostatnim czasie premierę miała jej najnowsza książka „Fit słodkości” z najlepszymi przepisami na zdrowe słodycze!

» więcej

Druga edycja Weekendu Zdrowia za nami!

2016/05/18

7 maja 2016 r. na terenie Lasu w Wilkasach, Plaży Gminnej w Wilkasach oraz 8 maja 2016 r. na terenie Parku Wodnego w Wilkasach odbył się Weekend Zdrowia. Otwarta impreza propagująca zdrowy i aktywny styl życia zorganizowana przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych w Giżycku we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Rekreacji w Wilkasach, stowarzyszeniem KS Masuria Volley, Nadleśnictwem Giżycko.

» więcej

Zapraszamy na konferencję...

2016/05/17

Już 10 czerwca br. na terenie Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Malta odbędzie się III edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Studentów i Młodych Pracowników Naukowych pt. "Organizacja służb ratowniczych w sytuacjach kryzysowych – planowanie, reagowanie, profilaktyka".

» więcej

14-15.05.2016 r. Uczelnia nieczynna

2016/05/13

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 14-15.05.2016r. Uczelnia będzie nieczynna. W tym czasie nie zaplanowano zajęć ani dyżurów dydaktycznych w żadnym z naszych wydziałów. Życzymy udanego weekendu :) 

» więcej

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Giżycku - nowym partnerem WSB

2016/05/13

W dniu 20 kwietnia 2016 roku w giżyckim wydziale szkoły ponadgimnazjalnej - Zakładu Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Białymstoku został podpisany akt porozumienia pomiędzy Dyrektor szkoły Panią Beatą ŻMIJEWSKĄ, a Dziekanem Wydziału Nauk Społecznych w Giżycku – Panią dr Heleną MAREK. Uroczystość podpisania porozumienia o współpracy odbyła się w obecności całej społeczności szkolnej – nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów.

» więcej

Zajęcia terenowe w CPR

2016/05/13

W dniu 11 maja 2016 roku Studenci Wydziału Studiów Społecznych w Gdańsku Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu gościli z wizytą w Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gdańsku. W spotkaniu brali udział Studenci II roku stacjonarnych studiów licencjackich kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.

» więcej

Marcin Ogdowski spotka się z czytelnikami w Gdańsku i Bartoszycach

2016/05/11

Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku, a także Wydział Nauk Społecznych w Bartoszycach zapraszają na spotkanie autorskie z Marcinem Ogdowskim - autorem dwóch powieści osadzonych w realiach wojny w Afganistanie – „Ostatni świadek” (2013 r.) i „(Nie)potrzebni” (2014 r.) – oraz współautorem albumu „Polski Afganistan. (Foto)historia największej operacji Wojska Polskiego od czasu II wojny światowej” (2014 r.). W 2015 roku wydał powieść poświęconą wojnie na Ukrainie pt.: „Uwikłani”.

» więcej

"Się pomaga" w Gdańsku

2016/05/09

Od zawsze chciałeś być wolontariuszem, ale jakoś trudno Ci było znaleźć motywację? Tym razem to my wychodzimy do Ciebie i stwarzamy okazję do zrobienia pierwszego kroku w tym kierunku!  

» więcej

Obóz sportowy z Fundacją Panteon Mistrzów MMA Poznań

2016/05/05

Studencie! Zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnej, ekstremalnej edycji obozu sportowego w Wielu! Naucz się samoobrony, weź udział w treningach z Triarii Tactical Comabt System, jiu-jitsu i krav maga!

» więcej

Absolwent na medal!

2016/05/05

Marcin TĘSIOROWSKI, lat 28, nasz absolwent studiów licencjackich na bezpieczeństwie narodowym, a do tego: biegacz i żołnierz. Ukończył wojskową służbę przygotowawczą oraz podpisał kontrakt na stanowisko żołnierza Narodowych Sił Rezerwowych i 4 maja br. odwiedził na Uczelni tych, którzy bardzo Go dopingowali na drodze do munduru, by opowiedzieć o swojej „przygodzie życia”.

» więcej

O psim behawioryzmie w Gliwicach

2016/05/04

Elegancko wychowana buldożka francuska Fibi to najlepsza reklama Elżbiety OKOŃSKIEJ - specjalistki terapii zaburzeń zachowania psów i kotów oraz certyfikowanej Petsitter, a także właścicielki serwisu www.francuskipiesek.pl. Fibi i jej pani gościły w Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach w piątek, 29 kwietnia br.

» więcej

Gdański wydział zaprasza do udziału w panelu dyskusyjnym

2016/05/02

Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku zaprasza Studentów do udziału w panelu dyskusyjnym dotyczącym bieżącej polityki międzynarodowej z perspektywy mediatyzacji zjawiska pt. Wschód - Zachód w globalnej rywalizacji o wpływy.

» więcej