Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Uczelnia »

Spotkanie bardzo kulinarne!

2016/06/29

Babka, która robi to, co lubi! Pozytywna, z mnóstwem energii i z głową pełną pomysłów! Finalistka I edycji polskiego MasterChef’a, blogerka i autorka książek z przepisami. Tak w skrócie można przybliżyć sylwetkę Kingi PARUZEL – kulinarnej pasjonatki zdrowej kuchni! W ostatnim czasie premierę miała jej najnowsza książka „Fit słodkości” z najlepszymi przepisami na zdrowe słodycze!

» więcej

Absolutorium 2016

2016/06/27

Studencie, czy jesteś już na liście świętujących “celebrytów”, którzy tym miłym akcentem zwieńczą swoją edukacyjną przygodę? Błysk fleszy, czerwony dywan, dumne spojrzenia Twoich bliskich i przyjaciół, to scenariusz, w którym nie może Ciebie zabraknąć. Zapisz się już dziś!

» więcej

Gliwicki wydział pożegnał absolwentów!

2016/06/27

Dnia 24.06.2016 r. Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach pożegnał swoich absolwentów kierunku Bezpieczeństwo Narodowe oraz Pedagogika. Uroczystość odbyła się w Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO w Gliwicach.

» więcej

Wielewskie retrospekcje cz.1

2016/06/27

Obozy sportowe Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa obrosły już w legendę. To, że w Wielu dzieje się wiele, wie każdy, kto przeżył choć jedną edycję. Wszystkim tym ,którzy nie mają jeszcze takiej świadomości proponujemy serię „literackich” retrospekcji :-) A Ci co byli, niech sobie powspominają...

» więcej

Pierwsi absolwenci bezpieczeństwa zdrowotnego kończą edukację!

2016/06/23

Już za moment rozpoczną się uroczystości absolutoryjne. 3 lipca w scenerii dostojnej Sali Ziemi MTP, w uroczystej gali, weźmie udział rekordowa liczba absolwentów WSS w Poznaniu. Jednak nie tylko liczba przemawia za Ich unikatowością. Edukację kończą naprawdę wyjątkowe roczniki i postacie, które zdążyły związać się z naszą Alma Mater. Wśród nich są też pierwsi absolwenci BEZPIECZEŃSTWA ZDROWOTNEGO – pierwszego takiego kierunku w kraju. 

» więcej

Zostań oficerem Wojska Polskiego!

2016/06/22

W związku z ostatnimi decyzjami Ministra Obrony Narodowej dotyczącymi utworzenia jednostek Obrony Terytorialnej, absolwenci Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa mogą ubiegać się o kurs oficerów Wojska Polskiego. Adresatami tej oferty są również tegoroczni absolwenci, którzy mogą już w tej chwili składać wnioski do Wojskowych Komend Uzupełnień.

» więcej

Kapitalna oferta dla absolwentów szkół partnerskich WSB!

2016/06/21

Wspaniała wiadomość dla absolwentów szkół partnerskich WSB! Każdemu z nich przysługuje bowiem bonifikata w wysokości aż 2000 złotych na studia I stopnia, po okazaniu podpisanego bonu edukacyjnego dołączonego do regulaminu bonifikaty! 

» więcej

Porozumienie z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu podpisane!

2016/06/21

Dnia 13 czerwca 2016 r. w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Bartoszycach, podpisano porozumienie o współpracy. Strony reprezentowały: dziekan Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach - dr Helena MAREK - oraz dyrektor CEiP Iwona PEKURA.

» więcej

Trzymamy kciuki za słuchaczy szkoły policealnej!

2016/06/18

W dniu 17 czerwca 2016 r. słuchacze i absolwenci Szkoły Policealnej w Gdańsku przy Wyższej Szkole Bezpieczeństwa przystąpili do części pisemnej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodach: technik archiwista oraz technik bezpieczeństwa i higieny pracy. Egzamin obejmował trzy kwalifikacje: A.63 – organizacja i prowadzenie archiwum, A.64 – opracowywanie materiałów archiwalnych oraz Z.13 – zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy.

» więcej

Nasi studenci kochają mazury!

2016/06/16

12 czerwca 2016 roku odbyła się 4. edycja giżyckiego festynu Kochamy Mazury. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszanie Kochamy Mazury. Do pomocy przy organizacji imprezy chętnie ruszyli studenci Wydziału Nauk Społecznych w Giżycku.

» więcej

V jubileuszowy gliwicki Festiwal Bezpieczeństwa już za nami!

2016/06/16

W tym roku gliwicki Festiwal Bezpieczeństwa obchodził jubileusz 5–lecia, z tej okazji w Parku im. Fryderyka Chopina po raz kolejny dla najmłodszych przygotowaliśmy moc atrakcji. Wydarzenie miało na celu poszerzanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa publicznego, ale również bezpieczeństwa drogowego. Łączyło zabawę z edukacją.

» więcej

Absolwenci WSB wiarygodną wizytówką uczelni!

2016/06/15

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wdrożyło Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższychktóry  miał na celu zbadanie jakości kształcenia oraz dostosowanie oferty edukacyjnej do wymogów współczesnego rynku pracy. System ten wygenerował raport z którego wynika, że aż 92% absolwentów studiów licencjackich WSB i 99% absolwentów studiów magisterskich WSB znajduje zatrudnienie na umowę o pracę! Nasi magistrzy są prężni i ‘’szybcy” – aż 80% z nich znajduje pracę w ciągu 1 miesiąca od odebrania dyplomu :-) Jest się czym chwalić!

» więcej

Czerwiec miesiącem nowych porozumień!

2016/06/15

Nasze wydziały aktywnie działają na polu poszerzania kontaktów i zyskują nowych partnerów! „Stowarzyszenie Serdeczni” w Gliwicach, firma TOMMA Diagnostyka Obrazowa w Poznaniu, Techniczne Zakłady Naukowe w Dąbrowie Górniczej - kliknij i dowiedz się więcej o naszych nowych partnerach!

» więcej

Wizyta studentów gdańskiego wydziału w obiekcie Gdańskiej Infrastruktury Wodno-Kanalizacyjnej

2016/06/15

Dnia 11 czerwca 2016 roku studenci I roku studiów niestacjonarnych kierunku bezpieczeństwo wewnętrzneWydziału Studiów Społecznych w Gdańsku wraz z opiekunem grupy – panią mgr Beatą BELICA, w ramach praktycznych zajęć terenowych mieli sposobność wizytować Wieżę Ciśnień na Wyspie Sobieszewskiej, wchodzącą w skład Gdańskiej Infrastruktury Wodno-Kanalizacyjnej.

» więcej

III edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Studentów i Młodych Pracowników Naukowych za nami...

2016/06/14

Dnia 10 czerwca 2016 roku odbyła się III edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Studentów i Młodych Pracowników Naukowych. Tematem przewodnim była: Organizacja służb ratowniczych w sytuacjach kryzysowych – planowanie, reagowanie, profilaktyka.

» więcej

W Gliwicach potrafią ratować zwierzęta...

2016/06/14

Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach zorganizował kolejne szkolenie. Tym razem był to kurs „Ratownictwo zwierząt”. Szkolenie było skierowane do miłośników czworonogów, służb mundurowych i pracowników schronisk oraz organizacji zajmujących się ochroną zwierząt. Spotkanie poprowadziła Małgorzata BIEGAŃSKA-HENDRYKtechnik weterynarii, behawiorystka oraz wieloletnia wolontariuszka wrocławskiej Fundacji Kocie Życie.

» więcej

Wizyta studentów WSS Gdańsk w zakładzie karnym w Gdańsku - Przeróbce

2016/06/10

W dniu 9 czerwca br. studenci I roku studiów stacjonarnych w ramach praktycznych zajęć terenowych odwiedzili Zakład Karny w Gdańsku-Przeróbce. 

» więcej

Zbiórka dla Schroniska

2016/06/10

Pracownicy i studenci Wydziału Studiów Społecznych w Gliwicach w każdy wtorek wyprowadzają na spacer psy z gliwickiego schroniska dla zwierząt. W ten sposób realizują akcję „Rozruszaj 4 łapy!”, a co za tym idzie przyczyniają się do promocji adopcji czworonogów.

» więcej

Kartka dla prof. MIODKA

2016/06/09

Pamiętacie wizytę prof. Jana MIODKA w Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach? Z pewnością tak! Spotkania z człowiekiem - legendą zapomnieć przecież nie można!

» więcej

Porozumienie o współpracy „Stowarzyszenie Serdeczni” podpisane!

2016/06/09

Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach poszerzył swoje grono partnerów. Do podmiotów współpracujących z wydziałem dołączyło „Stowarzyszenie Serdeczni”. 

» więcej